Būvēt izīrēšanai nav izdevīgi

  • "Būvēt, lai izīrētu, investoriem šobrīd nav rentabli," 20. oktobrī notiekošajā konferencē "Starptautiskās investīcijas nekustamajā īpašumā Latvijā 2015” norādīja ARCO REAL ESTATE​ valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits.


Komentējot diskusijā "Uzcelt, lai pārdotu, vai uzcelt, lai izīrētu?" pausto, eksperts paskaidroja: "Būvizmaksas nav tik zemas, lai investori esošajā tirgus situācijā dzīvojamās platības atļautos izīrēt. Investīciju piesaisti īres namu būvniecībai tāpat kavē īres tirgus juridiskās bāzes nepilnības, ņemot vērā, ka likuma "Par dzīvojamo telpu īri" saturs aizsargā vienīgi īrnieku."

 

Konference pulcēja juridisko pakalpojumu, banku un finanšu konsultāciju, nekustamo īpašumu, kā arī valsts un pašvaldību iestāžu jomu speciālistus, kas apsprieda aktuālus jautājumus par pilsētas attīstību, biroju ēku nākotni, dzīvojamo platību īres un iegādes iespējām, kā arī tirdzniecības centru inovācijām. Pasākumā piedalījās vairāk kā 300 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Polijas un Vācijas.

 

Konferenci rīkoja IDEA HOUSE, Colliers International Latvia.

 


27.10.2015.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē

Rīga, Pārdaugava
6 240 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē ražošanas telpas
1000 m2
Rīga, Sarkandaugava
3 500 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē
6000 m2
Rīga, Iļģuciems
21 000 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
5 ist., 2 st., 260 m2
Babītes novads, Mežāres
250 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu