Mārketinga pakalpojumi

Mārketinga aktivitāšu un pakalpojumu mērķis ir uzlabot konkrēta nekustamā īpašuma atpazīstamību un veicināt tā pārdošanas apjomus. Pirms nekustamo īpašumu mārketinga aktivitāšu plānošanas un īstenošanas ARCO REAL ESTATE mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļa izstrādā komunikācijas stratēģiju, izmantojot dažādas integrētā mārketinga komunikācijas metodes, kā, piemēram, publicitāti un PR, reklāmu, personīgo pārdošanu, tiešo mārketingu un pārdošanas veicināšanu.

 

ARCO REAL ESTATE pētījumu rezultātā secināts, ka viena no būtiskākajām un efektīvākajām auditorijas uzrunāšanas metodēm ir vides reklāma, kurā iekļauta kontaktinformācija par objekta pārdošanu, īri vai nomu. Vides reklāma pie objektiem tiek izvietota, iepriekš vienojoties ar īpašnieku. Tāpat tiek sagatavota visa nepieciešamā dokumentācija reklāmas izvietošanas saņemšanai būvvaldē vai atbildīgajās instancēs.

 

Papildus regulāriem objektu reklamēšanas pasākumiem ARCO REAL ESTATE īsteno vienu no efektīvākajām pārdošanas metodēm, proti, atvērto durvju dienas. Šādu pasākumu ietvaros interesentiem tiek piedāvāta iespēja klātienē iepazīties ar objekta priekšrocībām, saņemt detalizētu informāciju par projekta tehnisko specifikāciju, kā arī par iegādes nosacījumiem sadarbībā ar pasākumam pieaicināto banku.

 

Tāpat ARCO REAL ESTATE piedāvā sabiedriskās attiecības. Sabiedrisko attiecību galvenie instrumenti nekustamo īpašumu jomā ir šādi: preses relīzes, analītiski raksti, izglītojoši raksti, ekspertu viedokļi, vērtējumi un komentāri, infografiki, publikācijas interneta portālos u. c. Uzņēmuma ilgstošā sadarbība ar Latvijas un ārvalstu vadošo laikrakstu, žurnālu redaktoriem un interneta portālu vadītājiem, kuru interešu sfērā ir nekustamo īpašumu novitātes, nodrošina pastāvīgu publicitāti Latvijā un ārpus tās. Īpaša uzmanība tiek pievērsta sadarbībai ar nozares vadošajiem portāliem.

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
3260 m2
Carnikavas novads, Kalngale
49 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod māju
4 ist., 2 st., 125 m2
Saulkrastu novads, Saulkrastu pilsēta
120 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
3244 m2
Limbažu novads, Vārzas
23 000 EUR
Lasīt vairāk >
Pārdod zemi privātajai apbūvei
1639 m2
Saulkrastu novads, Zvejniekciems
22 000 EUR

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu