Vērtēšana

Nekustamā īpašuma vērtēšana

 

1998. gadā SIA ARCO REAL ESTATE uzsāka sniegt nekustamo īpašumu vērtēšanas pakalpojumus, un 2000. gada augustā tika pieņemts kompānijas valdes lēmums par vērtēšanas nodaļas kā atsevišķas, neatkarīgas struktūrvienības izveidošanu. 2007. gada jūlijā, ņemot vērā pasūtījumu apjomu pieaugumu un jaunu struktūrvienību izveidi Latvijas reģionos, tika izveidota otra vērtēšanas nodaļa. 

 

Šobrīd vērtēšanas pakalpojumus sniedz trīs vērtēšanas nodaļas, kurās ir 28 vērtēšanas speciālisti, tostarp četri sertificēti.

 

ARCO REAL ESTATE sniedz nekustamo īpašumu vērtēšanas pakalpojumus visā Latvijas teritorijā.

 

Kopš 1998. gada 19. novembra ARCO REAL ESTATE ir Latvijas Īpašumu Vērtētāju Asociācijas (LĪVA) asociētais biedrs. Māris Laukalējs ir LĪVA valdes loceklis un izglītības komisijas vadītājs. 

 

2008. gada oktobrī ARCO REAL ESTATE saņēma LĪVA Kompetences sertifikātu Nr. 20. Aktīva līdzdalība LĪVA darbā nodrošina efektīvu un profesionālu vērtēšanas pakalpojumu sniegšanu, balstoties uz jaunākajiem LĪVA un starptautisko vērtēšanas organizāciju atzinumiem un metodikām.

 

Uzņēmuma nekustamo īpašumu vērtējumus šobrīd akceptē visas lielākās Latvijas finanšu iestādes, kuras vienlaikus ir arī lielākie sadarbības partneri. Starp pārējiem vērtējumu pasūtītājiem ir gan individuālo māju un dzīvokļu īpašnieki, gan lieli valsts nozīmes uzņēmumi un starptautiskas kompānijas, gan ārzemju vēstniecības, gan valsts un pašvaldības iestādes. 

 

Kopš 1998. gada ARCO REAL ESTATE kopējais novērtēto objektu skaits pārsniedz 30 000. Pēdējā gada laikā vidējais mēneša vērtēšanas apjoms ir ap 250 objektu.

 

Jau no 2001. gada ARCO REAL ESTATE veic regulāru nekustamo īpašumu tirgus analīzi, kas nodrošina lielāku vērtējumu precizitāti. Nekustamo īpašumu tirgus pētījuma apkopojums katru gadu tiek publicēts ARCO REAL ESTATE izdotajā "Latvijas nekustamā īpašuma tirgus pārskatā".

 

ARCO REAL ESTATE garantija nekustamo īpašumu vērtējumu kvalitātei ir plašās uzņēmuma darījumu datu bāzes izmantošana, nozīmīgi, ka vērtējumu sagatavošanai tiek izmantotas praktiski visas publiski pieejamās maksas un bezmaksas darījumu datu bāzes. 

 

ARCO REAL ESTATE darbieki regulāri apmeklē vietēja un starptautiska mēroga apmācības kursus, tai skaitā arī par nekustamo īpašumu vērtēšanas nozari, kas ļauj pielietot progresīvus risinājumus atbilstoši Baltijas valstu tirgus specifikai un koordinēt starptautiskas nozīmes pasūtījumu izpildi šajās valstīs.

 

ARCO REAL ESTATE Vērtēšanas nodaļa atrodas:

 

Blaumaņa iela 5a-1, Rīga

Tālr. 6736 5555

E-pasts: vertetaji@arcoreal.lv

 

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
2 st., 80 m2
Rīga, Centrs
700 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
5 st., 245 m2
Rīga, VEF
1 960 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 2 no 3 st., 131 m2
Rīga, Berģi
220 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē māju
4 ist., 2 st., 190 m2
Mārupes novads, Tīraine
1 500 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu