Dzintara iela 350 000 EUR

Rīga, Buļļu sala / Pārdod māju 1 166.67 EUR / m2

ID: 60034 Izmainīts: 19.08.2018.

Pārdošanā tiek piedāvāta vizuāli izteiksmīga māja Rīgā, Rītabuļļos, starp Buļļupi un Rīgas Jūras līci. Vietā, kur priežu ielokā - 1800 kv.m lielajā zemesgabalā, skatam paveras arhitekotniski interesants risinājums, 300 kv.m. liela un plaša privātmāja, kur klusmu un mieru no lielpilsētas trokšņiem baudīt ģimenei, kuras prasības ir pēc tīras, sakoptas vides un tīrā jūras gaisa.

Pirmajā stāvā atvērtais telpu plānojums apvieno dzīvojamo istabu, virtuvi, ēdamistabu, halli un priekšnama zonu. Tai līdzās izvietots kabinets, WC ar dušas telpu, tehniskā un saimniecības lietu telpa. Netradicionālā telpā izvietota tehniskā istaba, kur atrodas gāzes katls. Tā nav apslēpta pēc iespējas tālākā un noslēgtā mājas nostūrī, bet tieši otrādi - stiklotā telpā, kurā netālu no ieejas mājā. Mājā plašs stiklojums, kas satuvina mājas iedzīvotājus ar dārzu un prieža meža ainavu. Stiklojums un lielākā dzīvojamo telpu daļa vērsta uz Dienvidiem, tas kur pagalmu un Buļļupi.

Augstās, uz vienlaidus sliedes veidotās kāpnes ir ievērojams iešktelpu akcents, kas padara 1. stāva telpu plašu un pārskatāmu.

Otrajā stāvā katram ģimenes loceklim atvēlēta sava pirvātā telpa. Augšstāvā ir divas vannasistabas - bērniem un vecākiem un trīs plašas guļamistabas.

Interjēra apdare - visā mājā, izņemot virtuves zonu, vannasistabas un saimnieku guļamistabu, grīdas segumam izmantots 15 mm biezs finierētais saplāksnis, kas lielisks matieriāls ar labām siltumizolācijas īpašībām. Pirmajā stāvā sienām izmantots dekoratīvais krāsojums, halles sienu veido tāfele, kur bērniem radoši izpausties. Otrajā stāvā telpu sienas ir klātas ar tapetēm.

Komunikācijas - māja tiek apsildīta ar gāzes apkuri, ir savs ūdens - spice un sava bio kanalizācija. Uzturēšanas izmaksas ir vidēji zemas. Māja tiek apsildīta ar zemgrīdas apkuri, kas izbūvēta visā mājā, arī .1 stāva pārsegumā - monolītbetonā.

Darījuma veids: Pārdod
Īpašuma tips: Māja
Platība (m2): 300
Zemes platība (m2): 1800
Istabu skaits: 5
Stāvu skaits: 2
- Internets
- Duša
- Vanna
- Kamīns
- Balkons
- Terase
- Autostāvvieta
- Garāža
- Signalizācija
- Saules puse
- Blakus upei
- Blakus jūrai
Terēza Luksa-Sigate
Sertificēts LANĪDA aģents Mobilais: +371 2664 1885
Tālrunis: +371 6736 5555
E-pasts: tereza.luksa@arcoreal.lv Apskatīt profilu >
* atzīmētie lauki ir aizpildāmi obligāti!
Karte
Ielas skats

Finansējums

 1. Kādā valūtā labāk ņemt kredītu?

  Kredīta valūtu vēlams pieskaņot Jūsu ienākumu valūtai. Kredīts citā valūtā saistās ar valūtas risku - valūtas kursa svārstību gadījumā pastāv iespēja, ka nākotnē Jūsu kredīta summa, konvertējot uz latiem, varētu būtiski palielināties. Piemēram, gadsimtu ilga pieredze Somijā un Zviedrijā liecina, ka daudzi kredīta ņēmēji, palielinoties dolāra kursam pret vietējām valūtām, nespēja segt kredītus un tāpēc zaudēja savus īpašumus. Turklāt ik mēnesi Jūs zaudēsiet daļu naudas, veicot naudas konvertāciju.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 2. Kāds ir kredīta termiņš?

  Kredīta termiņš ir no 1 līdz 40 gadiem.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 3. Kāds ir kredīta apjoms?

  Ja vēlaties ņemt kredītu, piemēram, dzīvokļa remontam, tad varat saņemt līdz 85% no tā vērtības (bez papildu naudas ieguldījuma). Tāpat, ja esat nolēmuši būvēt, jūs varat saņemt kredītu līdz 85% no nekustamā īpašuma tirgus nākotnes vērtības - tā ir īpašuma vērtība pēc būvniecības darbu pabeigšanas. Šajā gadījumā kredīts tiks izmaksāts pa daļām atbilstoši būvniecības gaitai.

   

  Būvniecības gadījumos, remonts ir iespējams saņemt kredītu līdz 75% no nākotnes vērtības.

   

   

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 4. Kāda būs man piemērotā procentu likme?

  Procentu likme ir atkarīga no daudziem faktoriem: izvēlētās valūtas, starpbanku likmes termiņa, vai likme ir mainīga vai fiksēta, kredīta apmēra, jūsu ienākumiem, termiņa u.c.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 5. Kādiem jābūt ienākumiem, lai varētu saņemt kredītu?

  Ikmēneša kredīta maksājums nedrīkst pārsniegt 35% no kredīta ņēmēju mēneša ienākumiem. Tiek ņemti vērā arī pārējo ģimenes locekļu un līdzaizņēmēju ienākumi.

  Nordea šobrīd piedāvā 40%.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 6. Kā notiek kredīta atmaksa?

  Parasti kredīta atmaksa tiek veikta katru mēnesi. Gadījumā, ja jūs vēlaties veikt lielāku pirkumu vai doties atvaļinājumā, Nordea bankas klientiem ir iespējams pieteikties "kredīta brīvdienām" un vienreiz gadā atlikt kredīta pamatsummas atmaksu.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 7. Kas ir RIGIBOR, LIBOR un EURIBOR?

  RIGIBOR ir starpbanku likme - aritmētiskais vidējais, kas veidojas vairākām lielākajām Latvijas bankām kotējot procentu likmes. Tā tiek noteikta katru dienu uz zināmu termiņu, piemēram, 1 nedēļa, 1 mēnesis, 3 mēneši, utt. LIBOR un EURIBOR arī ir starpbanku likmes; tās tiek noteiktas Londonas Banku Asociācijā un Eiropas Centrālajā Bankā. Šīs starpbanku likmes atspoguļo objektīvu naudas cenu tirgū.

   

  Starpbanku likmes visiem klientiem Latvijā ir vienādas.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 8. Vai kā nodrošinājums kredītam var kalpot arī cits īpašums?

  Jā. Īpaši tajos gadījumos, kad tirgus vērtība remontējamam vai pērkamam īpašumam ir zemāka nekā kredīta summu.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 9. Ko darīt, ja mājsaimniecībai ir samazinājušies ienākumi un tas var radīt problēmas ar kredīta atmaksu?

  Neatkarīgi no iemesla, kādēļ Jūsu ienākumi samazinās, Jums par to ir jāinformē banka. Īpaši tajos gadījumos, ja pastāv iespēja, ka varētu rasties problēmas ar savlaicīgu kredīta ikmēneša maksājumu veikšanu. Banka Jums piedāvās vislabāko iespēju atrisināt radušos situāciju. Ir vairāki varianti - gan samazināt, gan atlikt ikmēneša kredīta maksājumus. Jums atliek vien godprātīgi norādīt savu finanšu situāciju, lai kopīgi rastu vispiemērotāko risinājumu. Banka ir ieinteresēta palīdzēt klientam, lai sadarbība būtu veiksmīga un nevienai no pusēm nerastos zaudējumi, jo kredīta parāds nav izdevīgs ne tikai klientam, bet arī bankai.

   

  Mājokļa kredīta maksājuma kavējuma gadījumā banka Jums piedāvā vairākus risinājumus, lai atvieglotu šī brīža finansiālo situāciju. Risinājumu klāsts ir ļoti plašs – parāda kapitalizācija, atmaksas termiņa pagarināšana, pamatsummas maksājuma atlikšana vai samazināšana uz laiku, procentu maksājumu samazināšana. Katrs no šiem risinājumiem samazina Jūsu pašreizējo kredīta ikmēneša maksājumu, taču jārēķinās ar to, ka maksājot mazāk šodien, būs jāmaksā vairāk nākotnē.

   

  Katrs gadījums ir individuāls, tādēļ lēmums par piemērotāko risinājumu Jums ir jāpieņem kopīgi ar banku.Finanšu pārvaldīšanā vajadzīga pilnīga pārliecība, tādēļ vismazākās šaubas labāk kliedēt uzreiz, konsultējoties ar Jūsu finanšu konsultantu bankā.

  Atbildes sagatavoja   Nordea

 10. Kas notiek, ja klients kredītu atmaksas grūtību gadījumos nevēršas bankā?

  Ja finansiālu grūtību gadījumos Jūs neinformējat banku, tas nozīmē, ka Jums jārēķinās ar soda naudas maksājumiem par kavētajām dienām, mazāk pretimnākošu bankas attieksmi un visbeidzot galējā situācijā divu līdz sešu mēnešu laikā tiks uzsākts tiesas process par īpašuma atsavināšanu. Līdz ar to Jums būs jāsedz tiesas izdevumi, nekustamā īpašuma pārdošanas summa un kredītsaistību starpība nākotnē, ja īpašumu neizdodas pārdot par kredīta summu. Turklāt informācija par Jūsu kavēto kredīta maksājumu tiks iekļauta Latvijas Bankas Kredītu reģistrā. Tātad izvairīšanās no sadarbības ar banku Jums radīs gan nopietnus finansiālus zaudējumus, gan apgrūtinās finanšu darījumu kārtošanu nākotnē.

   

  Atbildes sagatavoja   Nordea

Jaunākie piedāvājumi

Lasīt vairāk >
Pārdod dzīvokli
3 ist., 5 no 5 st., 83 m2
Rīga, Centrs
115 000 EUR
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
6 st., 360 m2
Rīga, Centrs
3 600 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
7 st., 200 m2
Rīga, Centrs
2 500 EUR / mēn.
Lasīt vairāk >
Izīrē biroju
3 st., 137 m2
Rīga, Centrs
1 028 EUR / mēn.

Twitter

X

Nesen apskatītie objekti

&laqo; »
X

Pārdot vai iznomāt objektu